19 lutego 2024

Березовий сік – які його лікувальні властивості?

sok z brzozy

Ми все менше довіряємо всім добавкам і продуктам, заснованим переважно на штучно отриманих інгредієнтах. Але частіше ми намагаємося тягнутися до натуральних продуктів , повертаючись до застосувань, які використовувалися до створення тисяч фармацевтичних концернів. Однією з переваг натуральних продуктів з унікальними властивостями є березовий сік .
Березовий сік, також відомий як бузина , є народним цілющим еліксиром з нібито протираковою дією. Вважається, що він також допомагає при ревматичних болях, захворюваннях сечовивідних шляхів і зміцнює імунітет організму. Однак його все частіше визнають ефективним засобом для схуднення.


Збір і зберігання березового соку

березовий сік

Звичайно, березовий сік є в аптеках і великих супермаркетах, і готувати його самостійно не потрібно. Однак варто знати, як його отримати. Готуючи сік самостійно, ми подбаємо про те, щоб сироп був на 100% натуральним.

Найкраще добувати березовий сік навесні, з дерев з товстими гілками, яким кілька років. Для того щоб з пенька скинути сік, потрібно просвердлити в ньому невеликий отвір, в який вставляється трубочка. Однак перед цим слід перевірити, чи дерево придатне для соку. Для цього досить проколоти кору. Якщо з’явилася крапелька, це означає, що з дерева можна скинути сік. Процес, під час якого сік дерев надходить у поставлену там посудину, може тривати до 2 днів. Також не забудьте закріпити отвір у стовбурі, щоб запобігти пошкодженню кори.

Сало можна зберігати в холодильнику, в скляній пляшці, до 4 діб. Якщо ми хочемо продовжити цей термін, його можна зберегти, додавши трохи спирту.

Березовий сік – властивості

березовий сік – властивості

Влітку і восени дерева забирають з ґрунту велику кількість поживних речовин. Взимку вони зберігаються в коренях дерева, а навесні, коли вони потрібні для росту дерева, переносять на стовбур і гілки. Тому сезон отримання березового соку триває лише в березні-квітні.

У отриманому з нього соку містяться всі елементи, які зберігалися в коренях для живлення дерева і забезпечення його росту. Оскола містить багато цінних інгредієнтів, серед яких: вітамін С, антиоксидантні флавоноїди, дубильні речовини і кальцій, магній, залізо, калій, фосфор і вітаміни групи В. Саме завдяки цьому багатству мінералів і поживних речовин березовий сік має цілющі властивості і зобов’язаний їм. назва еліксиру здоров’я.

Лікувальна дія березового соку

дія березового соку

Oskoła знайшла багато різних застосувань і добре працює як опора для всього людського тіла.
Вживання бузини допомагає при захворюваннях сечовивідних шляхів і нирок, особливо при сечокам’яній хворобі. З його допомогою легше змиваються відкладення, що блокують сечовивідні шляхи, і завдяки цьому запобігає утворенню каменів у нирках.

Великою властивістю березового соку є його благотворний вплив на імунітет організму. Високий вміст вітаміну С та інших елементів запобігає застуді та грипу. Він також сприяє очищенню печінки і покращує її функціонування.

Березовий сік також може бути хорошим засобом від анемії. Вміщені в них калій, кальцій, залізо і магній допоможуть доповнити рівень мінералів у крові. Також вірять в протиракову дію чорниці. Однак дослідження в цьому напрямку не проводилися. Незважаючи на відсутність наукового підтвердження, є багато прихильників використання натуральних продуктів для профілактики та лікування раку.

Березовий сік як натуральний ізотонічний напій

медичний візит

Бузок все частіше називають дієтичною кокосовою водою. Як і цей напій екзотичного походження, він містить багато цінних мінералів, які чудово зміцнюють організм. Ідеально зволожує і дозволяє стимулювати велику кількість енергії. Злегка солодкуватий смак арки та її сильні зрошувальні властивості означають, що в сезон ми використовуємо її охоче, ніж звичайну воду. Це також трохи привабливіший вибір, ніж популярна кокосова вода. Порівняно з ним в ньому набагато менше вуглеводів і цукру, завдяки чому в ньому майже в п’ять разів менше калорій. Варто скористатися такими цінними властивостями і після тренування пити березову воду, щоб поповнити запаси електролітів і зміцнити організм. Такому вибору залишиться задоволений не один спортсмен. Він також відмінно спрацює під час хвороби,

Їдять березовий сік

Поки що дозування березового соку не визначено. Ви можете пити його просто як звичайний напій, хоча його ціна в Польщі все ще досить висока. Якщо ми хочемо використовувати його як лікувальний еліксир від наших недуг, то варто використовувати 15-20-денне лікування. Під час такого лікування слід пити по 1/4 склянки бузини 4 рази на день.

Березовий сік потрібно їсти холодним. При нагріванні деякі з його дорогоцінних інгредієнтів руйнуються. Тому варто подбати про те, щоб він не втратив своїх лікувальних властивостей. Ви також повинні уникати певних харчових інгредієнтів під час використання курки. Не можна вживати: алкоголь, каву, чай, шоколад, щавель і шпинат.

Березовий сік має нейтральний, злегка солодкуватий смак. Дуже простий спосіб поліпшити його – додати в нього лимонний, журавлинний або малиновий сік. Також на його основі можна приготувати смачний лимонад.

Березовий сік для схуднення

схуднення - живіт

Крім широкого спектру медичних застосувань, березовий сік може виявитися гарною підтримкою в процесі схуднення. Перш за все, завдяки вмісту цинку, він дозволить швидше спалювати калорії. Саме цей інгредієнт найбільше впливає на наш обмін речовин. Прискорення обміну речовин за допомогою цинку, що міститься в бузині, в поєднанні з правильно збалансованим харчуванням і регулярними тренуваннями значно покращить і прискорить наслідки схуднення.

Додатковою перевагою школи є її зволожуючі та зміцнюючі властивості. Це дуже важливо для фізично активних людей. Він не тільки стимулює і додає енергії, але і дозволяє поповнити запаси важливих мікроелементів після тренування. Підтримка достатнього рівня гідратації допомагає уникнути ефекту затримки води в організмі. Завдяки цьому можна швидко помітити позитивні ефекти і зниження кілограмів. Більше того, бузина допоможе вивести з організму залишки токсинів, які однозначно заважають процесу схуднення. Це збереже ваше тіло здоровим і сильним.

Підтримка організму в процесі схуднення

Березовий сік може підвищити ефективність схуднення за рахунок прискорення обміну речовин, але, перш за все, він чудово зміцнює і підтримує організм у процесі схуднення. Втрата ваги пов’язана з фізичними навантаженнями, для яких важлива робота опорно-рухового апарату. Завдяки бузині, яка має протизапальну дію і зміцнює кістки, ваші тренування будуть набагато безпечнішими. Акція школи пом’якшить негативні наслідки інтенсивних тренувань.

Важливе значення має і вплив березового соку на імунітет. У процесі схуднення, особливо занадто швидкого і занадто інтенсивного, організм часто значно слабшає, через що легше хворіє. Завдяки використанню школи можна буде додатково зміцнити та захистити організм. Саме ці додаткові цілющі властивості роблять березовий сік хорошим рішенням для схуднення .

Резюме

Березовий сік – натуральний продукт з багатьма цінними властивостями. Це низькокалорійний напій, чудовий ізотонічний напій, до якого варто потягнутися під час і після тренування. Вміст цинку в бронхах дозволяє прискорити обмін речовин і тим самим посилити ефект схуднення. Однак слід пам’ятати, що немає жодного чудодійного продукту, який чарівним чином змінить нашу зовнішність. Однак варто скористатися дарами природи і підтримати свій організм у щоденній боротьбі з кілограмами.

Бузок відомий як народний лікувальний еліксир, але на кожну людину він може надавати по-різному. Завжди варто проконсультуватися з лікарем і проконсультуватися з його застосуванням. Також слід пам’ятати, що березовий сік не можна змішувати з деякими харчовими інгредієнтами. У процесі схуднення потрібно завжди керуватися своїм здоров’ям і безпекою.

Dagmara

Wizażystka z zawodu. Copywriterka z zamiłowania. Uwielbia upiększać. Siebie i innych. Jej treści znajdziecie w różnych działach.

View all posts by Dagmara →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial