13 kwietnia 2024

Biała i czarna magia, a rytuały miłosne

biała a czarna magia

Mimo, że dla wielu ezoteryka, a co za tym idzie również magia jest domeną minionych wieków, nadal można spotkać ogromne zainteresowanie tym tematem. W Internecie znajdziemy mnóstwo ofert wróżek, które oferują nam rozkład kart, co ma pozwolić nam znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania oraz wybrać właściwą drogę.

To, co przykuwa uwagę wielu osób, to również możliwość zamówienia rytuałów, które to mają sprawić, że los będzie dla nas bardziej łaskawy. W ten sposób można przyciągnąć szczęście, poprawić naszą sytuację finansową, ale również wprowadzić zmiany do naszego związku. Jeśli chodzi o rytuały miłosne, tutaj niekwestionowanym liderem jest Anna Szalkowska, która tym tematem zajmuje się już od wielu lat. Jej ofertę można znaleźć na stronie https://rytualy-milosne.pl/, czyli z usług, które oferuje ta pani można skorzystać właściwie bez wychodzenia z domu.

Biała a czarna magia

Anna Szalkowska oferuje rytuały oparte zarówno na białej, jak i czarnej magii. Jak pisze na swoim blogu, wybór odpowiedniego rozwiązania uzależniony jest od konkretnego przypadku. Inną pomoc będą potrzebowały osoby, które niedawno rozstały się ze swoim partnerem, a inną te, które z daną osobą nigdy nie były w związku.

Dla osób, które chcą po prostu naprawić swoją relację z partnerem najlepszym rozwiązaniem będzie rytuał miłosny na konkretną osobę. W ten sposób można uratować związek zagrożony rozpadem lub sprawić, że partner do nas wróci. Z tego, co pisze na swoim blogu pani Ania, jest to najczęściej wybierany rytuał przez osoby, które korzystają z jej pomocy.

Osoby, których sytuacja wymaga większego zaangażowania ze strony rytualisty mogą zamówić rytuał egipski, który podobnie, jak poprzedni oparty jest na białej magii. To dobre rozwiązanie w przypadku, gdy dany problem jest bardziej skomplikowany.

Zarówno wcześniej wspomniany rytuał, jak i egipski należą do białej magii, co oznacza, że związek zbudowany w ten sposób oparty będzie na naturalnych uczuciach, co jest też kluczem do szczęścia. Sytuacja będzie wyglądała inaczej w przypadku spętania miłosnego czy czarnego wesela, które należą już do czarnej magii. Sama wróżka Anna Szalkowska wariant ten proponuje zostawić jako ostateczność, gdy inne metody nie działają. Dzieje się tak dlatego, że czarna magia stanowi ingerencję w wolną wolę osoby, na której przeprowadzany jest rytuał. To z kolei sprawia, że nie ma tu miejsca na szczere uczucia, partner jest przy nas jakby na siłę. Są to więc rytuały dla osób bardziej zdeterminowanych.

Czy magia jest bezpieczna?

Magia od zawsze budziła w nas strach, postrzegana była jako klucz do nieznanego nam świata. Często utożsamiana jest z czarownicami, które zajmowały się przede wszystkim rzucaniem klątw. Jest to jednak błędny sposób jej postrzegania, gdyż ta nie zawsze musi wiązać się z przykrymi doświadczeniami.

Magia, w tym miłosna towarzyszy człowiekowi od zawsze. Kultury starożytne pozostawiły nam w spadku wiele dowodów na jej zastosowanie. Są to na przykład malowidła naskalne. Moc magii była wykorzystywana również, aby zwrócić uwagę bóstw na problemy, z jakimi przyszło się mierzyć w przeszłości poszczególnym kulturom. Mowa tutaj na przykład o rytuałach, których celem było przywołanie deszczu.

Magia to narzędzie, które zdecydowanie służy człowiekowi, np. w opisanych powyżej kwestiach miłosnych. Należy jednak korzystać z niej odpowiedzialnie, gdyż tylko wtedy będzie można liczyć na pojawienie się pożądanych efektów. Nie należy też korzystać z niej w celu wyrządzenia krzywdy drugiej osobie oraz wykorzystywać jej kosztem innych. Aby mieć pewność, że rytuał będzie wykonany należycie, należy zlecić go odpowiednio przygotowanemu do tego rytualiście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial