23 czerwca 2024

Kompleksowe działanie na rzecz Twojej urody – Klinika Medycyny Estetycznej Sky Clinic

gabinet medycyny

Poczucie pewności siebie jest w dużej mierze warunkowane naszym wyglądem zewnętrznym, co zintensyfikowane jest przez powszechne użytkowanie mediów społecznościowych, gloryfikujących nienaganny wygląd i sylwetkę. Zabiegi medycyny estetycznej są jednym z najskuteczniejszych sposobów na poprawienie swojego wyglądu i jednocześnie ogólnego samopoczucia.

Medycyna estetyczna- czym zajmujemy się w klinice medycyny estetycznej?

Klinika Medycyny Estetycznej Sky Clinic to miejsce, w którym pomożemy ci w pozbyciu się twoich kompleksów związanych z wyglądem, postępującymi procesami starzenia lub nieestetycznymi skutkami procesów chorobotwórczych. Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie jest odpowiedzią na potrzeb ę przywrócenia bądź zachowania fizycznej atrakcyjności z wykorzystaniem działań o charakterze profilaktycznym lub rekonstrukcyjnym wykonywanych podczas zabiegów przez uprawnionych lekarzy medycynę estetycznej. W naszej klinice, pod okiem doświadczonej kadry lekarzy, pielęgniarek i kosmetologów, pozbędziesz się problemów skórnych, które do tej pory uważałaś za nie do pokonania.

Z jakimi problemami możesz się do nas zwrócić?

Nasi specjaliści bez problemu rozprawią się z:

 • bliznami- od niewielkich uszkodzeń tkanek zewnętrznych, po głębokie blizny sięgające warstwy skóry właściwej,
 • bliznami
 • potrądzikowymi,
 • brodawkami i kurzajkami,
 • pod powiekowymi kurzymi łapkami,
 • rożnego rodzaju łysieniem lub nadmiernym owłosieniem,
 • nieestetycznym owalem lub ukształtowaniem twarzy, podwójnym podbródkiem,
 • nadmiarem tkanki tłuszczowej w każdym miejscu na ciele,
 • przebarwieniami skórnymi i rumieniem,
 • zmarszczkami oraz innymi oznakami starzenia się skory,
 • rozszerzonymi naczynkami i widocznymi pajączkami,
 • rozszerzonymi porami skórnymi,
 • nadpotliwością

Nasza kadra otoczy cię kompleksowa opieką medyczną, zdiagnozuje twój problem i dobierze indywidualnie dopasowane do ciebie rozwiązania, przygotowując kompleksowy plan leczenia. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją, że zastosowane zabiegi dadzą pożądany efekt.

medycyna estetyczna

Klinika medycyny estetycznej Sky Clinic- kompleksowe usługi medycyny estetycznej

W trosce o dobro naszych Klientów oferujemy nie tylko dostęp do zabiegów medycyny estetyczne, ale również w pełni profesjonalne konsultacje ze specjalistami walczącymi z procesami chorobotwórczymi, będącymi nierzadko przyczyna problemów natury estetycznej. W naszej klinice skorzystasz z konsultacji dermatologicznej, usług ginekologa i trychologa. Specjaliści pomogą w zdiagnozowaniu źródła zmian w strukturze skóry, włosów, błon śluzowych, niedoborów. Ustala indywidualny plan leczenia i konsultacji, skierują na odpowiednie zabiegi.

Dermatologia i kosmetologia w klinice medycyny estetycznej Sky Clinic

Lekarz specjalista dokona oględzin zmienionego miejsca oraz przeprowadzi dokładny wywiad. Następnie- w zależności od charakterystyki zmiany- zleca dalsze badania, jak sprawdzenie poziomu hormonów, wymazy, testy alergiczne. W zależności od postawionej diagnozy przedstawi odpowiedni sposób leczenia, obejmujący zarówno przyczynę  dolegliwości, jak i towarzyszące jej symptomy.

Dopełnieniem leczenia dermatologicznego lub, w przypadku braku problemów skórnych, a jedynie chęci poprawy jej stanu i wyglądu- są zabiegi kosmetologiczne. Wykonywane przez doświadczonych kosmetologów zabiegi dermabrazji, złuszczania kwasami, liftingujące, wyszczuplające, oczyszczające czy depilacja z użyciem profesjonalnego sprzętu i kosmetyków najwyższej jakości.

Usługi ginekologa- w trosce o żeński układ płciowy

Zabiegi medycyny estetycznej w okolicach kobiecych miejsc intymnych zawsze powinny być poprzedzone badaniem ginekologicznym, podczas którego sprawdzona zostaje anatomiczna budowa narządów rodnych, omawiane są nasze problemy i oczekiwania. Klinika medycyny estetycznej to miejsce, w którym możesz zdecydowanie poprawić jakość swojego życia seksualnego, dzięki najnowszym zabiegom poczujesz się jeszcze lepiej w swoim ciele, wzmożesz doznania seksualne. W klinice medycyny estetycznej Sky Clinic możemy zaoferować ci:

 • lifting krocza,
 • zmniejszenie i plastykę warg sromowych,
 • plastykę laserową pochwy lub łechtaczki,
 • zabiegi przeciwdziałające problemowi nietrzymania moczu.

Medycyna estetyczna na światowym poziomie

Zabiegi medycyny estetycznej to zarówno działanie na istniejący już problem, jak i profilaktyka. Dzięki medycynie estetycznej możemy poprawić mankamenty urody, opóźnić lub zniwelować widoczność oznak starzenia się oraz zlikwidować zmiany chorobowe. Powszechnie znane zabiegi medycyny estetycznej, jak wypełnianie zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego lub botoksu, nici liftingujące, terapia laserem wykonywane przez doświadczonych lekarzy specjalistów, dopełniane są wysoce wyspecjalizowanymi zabiegami liposukcji, likwidacji ginekomastii czy przeszczepami.

Trycholog- w trosce o piękne włosy

Nadmierne wypadanie włosów, ich zbyt mała gęstość czy problemy z łupieżem- to również problemy natury estetycznej. Aby przeciwdziałać, leczyć i  niwelować skutki spowodowane schorzeniami skóry głowy- niezbędne jest wykonanie dokładnych badań włosów i skóry głowy trychoskopem, w połączeniu z analizą stanu organizmu. Po obszernej diagnostyce możliwe jest wdrożenie odpowiedniego planu leczenia, w tym zabiegów trychologicznych, jak masaż skóry głowy, terapia ozonowa czy mezoterapia skóry głowy.

Najwyższej klasy sprzęt w trosce o Twój wygląd

Uzyskiwanie spektakularnych wyników w medycynie estetycznej jest połączeniem wiedzy i doświadczenia personelu oraz niezawodnego, nowoczesnego sprzętu. Profesjonalne urządzenia wykorzystywane podczas zabiegów przeprowadzanych w klinice medycynę estetycznej Sky Clinic we Wrocławiu to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa- niezwykła precyzja najwyższej klasy laserów, robotów medycznych, masażerów podciśnieniowych i maszyn do liftingu, idealnie oddających każdy ruch specjalisty zapewnia działanie dokładnie w miejscu występowania problemu z taką siłą, jak została założona w planie leczenia.

Wyjątkowa Klinika Medycyny Estetycznej- Sky Clinic we Wrocławiu

Klinika Medycyny Estetycznej- Sky Clinic we Wrocławiu jest jedną z najbardziej cenionych przez swoich klientów klinik w całej Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie i poświęcenie pracy na rzecz komfortu ludzkiego życia, poprawy ich wyglądu, a tym samym samooceny i pewności siebie zaowocowały uzyskaniem- jako jedna z tylko kilku klinik w Europie i na świecie- wyróżnienia ARTAS CLINICAL EXCELENCE.

Katarzyna Kroteniuk

Redaktor naczelna bloga diet4u.org

View all posts by Katarzyna Kroteniuk →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial