24 czerwca 2024

Jak rozpocząć naukę w Bezpłatnej Szkole Policealnej Akademia Only Beauty w Poznaniu?

Policealna szkoła kosmetyczna Only Beauty

Interesujesz się branżą beauty i wiążesz z nią swoją przyszłość zawodową? Chcesz wykonywać profesjonale zabiegi kosmetyczne i uzyskiwać satysfakcjonujące zarobki? A może zwyczajnie interesują Cię wszelkie nowinki związane z pielęgnacją skóry i chciałabyś poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Bez względu na to, jak brzmi Twoja odpowiedź, jedno jest pewne – Bezpłatna Szkoła Policealna w Poznaniu – Akademia Only Beauty pozwoli Ci w zdobyciu szerokiej wiedzy w dziedzinie kosmetologii i pozyskaniu niezbędnych umiejętności w tym temacie Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego, co będzie Ci potrzebne, aby wziąć udział w rekrutacji do tej szkoły oraz uzyskasz szereg istotnych informacji na jej temat. Zachęcamy do lektury. 

Dlaczego warto wybrać Policealną Szkołę Kosmetyczną Akademia Only Beauty?

Decydując się na podjęcie nauki w Policealnej Szkole Kosmetycznej Akademia Only Beauty w Poznaniu zyskujesz pewność, że zdobywasz nowy zawód pod okiem wykwalifikowanej kadry dydaktycznej. Są to osoby czynne zawodowo w branży beauty, dzięki czemu masz możliwość uczenia się od prawdziwych fachowców. Ponadto, nauka w szkole trwa 2 lata (4 semestry), a cały okres jej trwania jest bezpłatny, co stanowi kolejne udogodnienie. Zjazdy mają miejsce dwa razy w miesiącu, w weekendy (sobota, niedziela). 

Zajęcia praktyczne odbywają się w profesjonalnych pracowniach, co pozwala Ci na wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce. Zdobywanie praktycznych umiejętności będzie możliwe również podczas odbywania praktyk, w zdobyciu których pomogą Ci pracownicy Akademia Only Beauty. 

W szkole realizowane są podstawy programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej. Po zakończonej nauce otrzymasz świadectwo ukończenia szkoły policealnej. Jeżeli zaś uzyskasz pozytywny wynik z egzaminu zawodowego, Akademia Only Beauty wręczy Ci dyplom z tytułem – Technik Usług Kosmetycznych.

czyszczenie twarzy zabieg kosmetyczny

Jakie specjalizacje dostępne są w Policealnej Szkole Kosmetycznej Akademia Only Beauty?

Korzystając z oferty Bezpłatnej Policealnej Szkoły Kosmetycznej w Poznaniu Akademia Only Beauty, poza nauką na kierunku Technik Usług Kosmetycznych, masz dodatkowo do wyboru aż 5 specjalizacji, które pozwolą Ci zdobyć kilka zawodów jednocześnie. Są nimi: 

  • Dietetyka,
  • Podolog,
  • Stylistka oka,
  • Wizażysta,
  • Linergista.

Dzięki temu, możesz zyskać dodatkowe kompetencje i specjalizować się w wielu dziedzinach. Co ważne, szkoła pozwala swoim słuchaczom na rozpoczęcie nawet kilku specjalizacji w jednym czasie. Istnieje również szansa na ich wybór dopiero po ukończeniu szkoły na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. To Ty decydujesz, ile jesteś w stanie wziąć na siebie – nikt Cię w tym nie ogranicza. Po pozytywnym ukończeniu specjalizacji, otrzymujesz stosowny certyfikat, a także zaświadczenie i suplement zgodne z MEN.

Co zrobić, aby rozpocząć naukę w Policealnej Szkole Kosmetycznej Akademia Only Beauty w Poznaniu?

Proces rekrutacji do Policealnej Szkoły Kosmetycznej Akademia Only Beauty nie jest wymagający. Naukę w placówce mogą podjąć osoby, które dysponują świadectwem ukończenia szkoły średniej. Nie ma konieczności posiadania matury. Przy zapisie do szkoły należy dostarczyć takie dokumenty jak:

– Świadectwo ukończenia szkoły średniej, – Zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki (wystawia lekarz, skierowanie na badanie pobierane jest w sekretariacie podczas zapisu do szkoły), – 2 zdjęcia legitymacyjne. 

Kolejno następuje podpisanie stosownej umowy, na podstawie której szkoła zobowiązuje się do świadczenia usług edukacyjnych na rzecz słuchacza, a słuchacz zobowiązuje się realizować określone w niej obowiązki. 

Źródło: https://akademiaonlybeauty.pl/policealna-szkola-kosmetyczna/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial