12 kwietnia 2024

Rytuał miłosny – na czym polega i jak go praktykować?

Rytuał miłosny - jak działa

Odejście ukochanej osoby, zdrada i kłamstwa należą do najbardziej bolesnych doświadczeń w życiu każdego człowieka. Zawód miłosny przeżył chyba każdy z nas. Czasem z rozpaczy sięgamy po przeróżne metody na to, aby bliska osoba zechciała do nas powrócić. Jednym z takich sposobów jest znany od wieków rytuał miłosny na daną osobę, który można wykonać w celu przyciągnięcia naszego obiektu westchnień oraz gdy ukochana osoba odeszła od nas po jakimś czasie z przeróżnych powodów. Rytuał sprawdza się również jeśli w naszym związku nastąpiły różnego rodzaju spięcia z którymi trudno nam się uporać.

Pamiętajcie jednak, że oczywiście każdy rytuał (nie tylko rytuał miłosny) to praca z silnymi energiami i emocjami własnymi. Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek z nich należy przygotować się psychicznie i emocjonalnie, a rytuał wykonywać należy bez pośpiechu. Przede wszystkim również nie należy nastawiać się, że życzenie spełni się natychmiast. Rytuał miłosny pomaga nam w realizacji pragnienia, aby ukochana osoba powróciła w nasze ramiona, ale musimy być bardzo cierpliwi i wytrwali. Czasem trzeba czekać prawie rok lub więcej…Wiedzcie również, że bywa też tak, że sam rytuał nie wystarcza, potrzebne jest też działanie ,,niemagiczne” i przede wszystkim pozytywne myślenie…

rytuał miłosny - na czym polega

Rytuał miłosny – nie igraj z miłością!

Trzeba być bardzo ostrożnym przy wykonywaniu tego typu procesów, naprawdę nie warto igrać z uczuciami. Nawet na popularnych forach dotyczących rytuałów miłosnych możecie znaleźć informacje, że nie powinno się odprawiać rytuałów miłosnych na osobach, które już nie są nami zainteresowane. Może to nam przynieść więcej szkody niż pożytku. Istnieją nawet przypadki urazów, wypadków i kłopotów ze zdrowiem. Ingerowanie w energię osoby, która już nie jest z nami połączona prowadzi do zmiany jej przeznaczenia, czyli igrania z losem danej osoby. W ten sposób wszechświat zsyła na nas nieszczęścia i wszystko obraca się przeciwko nam. Takie przypadki zdarzają się właśnie w rytuałach splątania i przynoszą nam raczej odwrotny efekt niż zamierzony.

Z tego powodu też większość osób wybiera urok miłosny na konkretną osobę, uważając, że jest to najbezpieczniejszy rytuał, który nie przyniesie niepożądanych skutków ubocznych. Jednak urok ten wiąże się również z tym, że przynosi efekt w bardzo łatwych przypadkach. Jeśli do czynienia mamy z przypadkiem beznadziejnym, to o wiele lepszy rezultat osiągniemy stosując spętania miłosne o których wcześniej wspomniałam i egipski rytuał miłosny. Rytuał egispki odprawiany jest przy użyciu rekwizytów egipskich naznaczonych energią przez tamtejszych kapłanów. Osoba odprawiająca rytuał dokłada do nich własną energię i kumuluje ją. Takie pokłady energii potrafią przynieść wyjątkowe rezultaty. Za to rytuał spętania dusz wiąże się z użyciem czarnej magii, a jej mechanizm polega na tym, że osoba na którą działamy nie posiada własnej woli, jest więc zniewolona…stąd też taka nazwa. Po takim procesie dana osoba często zastanawia się nad swoim wyborem, czyli tym dlaczego z nami jest, a nam wydaje się, że nas kocha…Jest, więc to jeden z najbardziej niebezpiecznych procesów. Warto zastanowić się kilka razy zanim zdecydujemy się na jego przebieg… W Internecie jest masa przepisów na spętanie miłosne, naprawdę nie warto jednak płacić komuś za to by rzucił czar spętania miłosnego na nasz obiekt westchnień, bo tym sposobem nigdy nie stworzy się szczęśliwego związku. Lepiej zdecydujcie się na inne rytuały miłosne. Na forach internetowych jest wiele osób, które dzielą się swoimi historiamii lub które dopiero zaczynają swoją przygodę z rytuałami i chcą zapłacić komuś za to, kto zechce pomóc w przywróceniu utraconej miłości. Niestety większość takich rytuałów słono kosztuje i nie działa…Czarna magia bywa naprawdę niebezpieczna i nie warto z nią zadzierać. Można znaleźć wiele hitorii, które skończyły się bardzo nieszczęśliwie, właśnie przez użycie spętania miłosnego. Kończą się często kiepskimi małżeństwami i rozwodami. Jedna z popularnych historii w której kobieta usiłowała za wszelką cenę zatrzymać przy sobie kochanka, podając mu wraz z winem krew menstruacyjną podczas rytuału spętania zakończyła się właśnie rozwodem. Ale zanim do tego doszło oboje przeżyli wspólnie wiele trudnych lat, które odbiły się również na ich zdrowiu.

Niektóre historie wyraźnie pokazują, że rytuał spętania to nie jest dobry pomysł, osoba spętana ulega po prostu czarowi chwili, ale wcale nas nie kocha. Zatrzymywanie kogoś na siłę wiąże się z gorzkimi konsekwencjami dla obu stron. Za to na forach o rytuałach miłosnych można przeczytać masę dobrych historii. Historie uczą, że najlepiej jest poprosić los o kogoś dla nas stworzonego, lub jeśli w Twój związek wkradły się problemy, ale nadal czujecie coś do siebie. W takich przypadkach rytuał miłosny sprawdza się najlepiej. Musisz też zadać sobie wiele pytań przed jego przystąpieniem, czy szanujesz tę osobę i naprawdę chcesz jej dobra? Czy widzisz, że ten związek ma przyszłość i nawet za 15 lat będziecie razem? Czy jesteś gotowy na wiele zmian, aby związek odniósł sukces i abyście oboje byli szczęśliwi? Jeśli jesteś tego w stu procentach pewien, to w ten sposób gromadzisz pozytywną energię, która jest składnikiem niezbędnym do skutecznego przeprowadzenia rytuału. Nigdy nie można napędzać się zazdrością i chęcią postawienia na swoim. Zabawa emocjami i uczuciami, to nie jest żadna miłosna magia, więc nie ma szans na dobre działanie. Niektóre historie uczą i przypominają nam, że bardzo złym pomysłem jest przyciąganie kogoś na siłę. Rzucone zaklęcie i obsesja na czyimś punkcie może naprawdę doprowadzić do katastrofy. Nie warto więc wykonywać magii w celu wykorzystania kogoś.

Na czym polega rytuał miłosny?

Jest to jeden z najpotężniejszych ezoterycznych zabiegów, którego celem jest zbliżenie i zespolenie dwóch dusz, których przeznaczenia do końca życia będą się wzajemnie przyciągać. Powoduje również, że osoby łatwiej ulegają miłości i łatwiej odczuwają swoje wzajemne uczucia. Osoby spętane zaczynają czuć szczególną więź między sobą. Rytuał ten powoduje również, że pewna część nas znajduje się w innej osobie, a pewna część jej w nas, więc coś takiego jak rozłąka dwóch dusz doskwiera jeszcze bardziej, bo bez tej drugiej osoby nie jesteśmy w stanie pojąć pełni szczęścia…Działanie takiego rytuału nie przemija nigdy, musisz więc być w pełni zdecydowanym i świadomym tego czego się podejmujesz…W końcu to Twój los splecie się z drugą osobą na zawsze.

Rytuał nie należy do najłatwiejszych, jest bardzo skomplikowany i osoba odprawiająca go musi być doświadczona w tym co robi.

jak przeprowadzić rytuał miłosny?

Rytuał miłosny – przepis na miłość

Skupcie się, teraz przedstawię Wam wstęp do przepisu na urok miłosny. Składa się on z trzech osobnych rytuałów i odprawia się je w odstępie tygodnia i dwóch tygodni. Aby rytuał osiągnął pełnię mocy konieczne jest, aby zamawiająca go osoba również odprawiła uproszczoną wersję rytuału. To sprawi, że moc zostanie ukierunkowana na tę osobę oraz na osobę, która ma być obiektem rytuału.

Bardzo ważne jest zadbanie o szereg czynników, nie tylko należy zastosować odpowiednie świece, ale również wybrać odpowiednie dni i godziny, a nawet fazę księżyca. Liczy się też pomieszczenie i kierunek na który wskazywał będzie ołtarz na którym przeprowadzony będzie rytuał. Przede wszystkim przed przystąpieniem do rytuału dokładnie wywietrz mieszkanie i wybierz swoje ulubione miejsce w którym najlepiej i najbezpieczniej się czujesz. Jeśli nie masz takiego, to przed zabieraniem się do czegokolwiek najpierw odpraw rytuał oczyszczania mieszkania. Jest to bardzo ważny proces! Nie zapomnij o nim i pamiętaj, że rytuał oczyszczający można wykonać tylko, jeśli Księżyca ubywa, a rytuał miłosny podczas jego pełni…W innym przypadku procesy te nie zadziałają…Kolejny ważny punkt, to Twoje zdrowie i emocje. Zadbaj o swoje samopoczucie, jeśli źle się czujesz lub jesteś smutny nie wykonuj rytuału, bo emanująca z Ciebie zła energia tylko pogorszy sytuację i rytuał nie wyjdzie.

Wyczaruj sobie miłość!

Pierwsze wprowadzenie masz już za sobą, jak więc w ogóle zabrać się do tego wszystkiego i wykonać rytuał miłosny? Przede wszystkim potrzebujesz jednej świeczki w kolorze czerwonym lub białym (jeśli świeczka jest biała, koniecznie obwiąż świecznik czerwoną wstążeczką lub sznurkiem), świecznika, łyżeczki miodu, kartki papieru i czegoś czerwonego do pisania. Jeśli masz już to wszystko, to ustaw świecę na środku swojego ołtarzyka na którym wykonujesz rytuał. Zapal świecę, zamknij oczy i weź głęboki oddech. Pomyśl sobie, że jesteś wyjątkową osobą, która pragnie, aby w jej życiu pojawił się odpowiedni partner lub partnerka. Na kartce napisz, co jest celem Twojego zaklęcia, możesz też użyć symboli Słońca i Księżyca lub Marsa i Wenus. Karteczkę połóż przed palącą się świecą i palcami posmaruj usta miodem, a następnie dotknij palcem świecę, nadmiar miodu pozostawiając na palcach. Możesz też wymówić tajemnicze zaklęcie. Następnie dotknij palcami ust i część miodu przenieś na kartkę i pozostaw ją na swoim ołtarzu, przed zapaloną świecą. Kiedy świeca wypali się do końca, złóż karteczkę na cztery części i schowaj w bezpiecznym miejscu. Jeśli po jakimś czasie znajdziesz ją, a Twój kochanek będzie już z Tobą, to podziękuj za spełnienie prośby i spal karteczkę w płomieniu. Najważniejsze, o czym już wcześniej wspominałam, jest to, aby przed przystąpieniem do rytuału upewnić się, że osoba, którą chcemy przyciągnąć nie jest aktualnie w szczęśliwym związku…może, to doprowadzić do wielu niemiłych dla nas konsekwencji. Podczas rytuału najlepiej jednak nie myśleć o nikim konkretnym. Pozwólcie na to, aby to wszechświat pokierował wszystkim!

W internecie aż roi się od sprawdzonych zaklęć miłosnych, jednak trzeba też uważać na te, które niekoniecznie są napisane przez kogoś kto zna się na magii. W ten sposób można sobie niechcący zaszkodzić lub po prostu stracić masę cennego czasu. Tylko wykonując białą magię macie szansę na powodzenie w miłości!

Dagmara

Wizażystka z zawodu. Copywriterka z zamiłowania. Uwielbia upiększać. Siebie i innych. Jej treści znajdziecie w różnych działach.

View all posts by Dagmara →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial