13 kwietnia 2024

Jak podkręcić atmosferę w sypialni?

gorąca atmosfera w sypialni

W Twoim łóżku wieje nudą, mimo że masz partnera? Powodów nudy i zastoju erotycznego w związku może być wiele. Sposobów na podkręcenie atmosfery w sypialni też jest sporo. Internet podpowiada wiele możliwości, jednak szampan, truskawki i lubczyk w kolacji nie zawsze zdają egzamin. Czasami wystarczą mniej wyświechtane sposoby. Poznasz je poniżej.

Wspólne wyjście do sklepu

Nie brzmi zbyt pikantnie, prawda? Ale jeśli dodamy, że chodzi tu o sklep erotyczny, sprawa wygląda całkiem inaczej! Sex shop Centrum Erotyki to miejsce, które może rozbudzić w Was żar namiętności po długiej stagnacji. 

Sklep z gadżetami erotycznymi to miejsce, które przypomni Wam, czym jest zmysłowość i pożądanie. Jeśli odwiedzenie lokalu stacjonarnego nie wchodzi w grę, usiądźcie razem wieczorem na kanapie i zajrzyjcie do firmowego sklepu online. 

Obejrzyjcie ofertę, wybierzcie akcesoria erotyczne, które odpowiadają Waszym temperamentom, zamówcie je i czekajcie na przesyłkę. Potem pozostaje tylko wypróbować je podczas domowej randki. 

Potrzebujecie inspiracji? Krępujecie się? Nie wiecie, co wybrać? Podpowiemy, co według nas będzie strzałem w dziesiątkę.

Bielizna erotyczna 

Piękna bielizna sprawdza się zawsze. Nie jest to wyświechtany frazes. Wśród produktów dostępnych w sklepie erotycznym warto zwrócić uwagę na tę klasykę. Gdy po latach wspólnego życia wkroczyliście w etap wygodnej piżamki, która nijak ma się do zmysłowości, zakupienie kompletu seksownej koronki będzie pierwszym krokiem w dobrą stronę.

I nie chodzi tu o nagłą zmianę zwyczajów i spanie w koronkowej, prześwitującej koszulce, a o to, by czasem zainicjować w tym stroju miłosne figle. Działa!

Odgrywanie ról

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy da się na to namówić. Jeśli jednak z partnerem wykazujecie taką swobodę i kiedyś zdarzało Wam się odgrywać scenki, koniecznie do tego wróćcie!

W Centrum Erotyki znajdziecie również akcesoria przydatne podczas takich seksualnych aktywności. Mowa tu o tematycznych kostiumach i przebrankach. Do tego wcielenie się w wybraną rolę i ekscytujący seks macie na wyciągnięcie ręki.

Kim zostaniesz?

  • Sexy policjantką?
  • Troskliwą pielęgniarką?
  • Czy surową nauczycielką?

Wibrujące gadżety

A może wibrator? Nie każdy partner lubi towarzystwo sztucznego penisa w łóżku, ale wielu nie ma nic przeciwko. Może to być wyjątkowo ekscytujące i angażować go do nowych aktywności. 

Rozmaite tryby wibracji dają wiele możliwości i wzbogacą doznania. Dzięki temu wciąż będziecie mieli ochotę na więcej.

Dajcie sobie czas

Szybki numerek też ma swoje zalety, ale jeśli cierpicie z powodu zastoju erotycznego, trzeba temat ugryźć od innej strony. 

Nie spieszcie się. Najpierw długa gra wstępna, przypominanie sobie wzajemnie swoich zakamarków, potem długie i namiętne zbliżenie zakończone fajerwerkami. 

jak podkrecic-atmosfere w sypialni

I nigdy nie udawaj! Fałszywy orgazm może być zabójcą życia erotycznego, bo Twój facet straci wiarę w swoje możliwości. A Ty sama odbierzesz sobie okazję osiągnięcia prawdziwej satysfakcji. 

Nie zapominajcie o rozmowie

Wszystkie powyższe sposoby na podkręcenie temperatury w sypialni powinny być poprzedzone wspólną spokojną rozmową w cztery oczy. Dzięki temu przedyskutujecie swoje spojrzenia na Waszą miłosną sytuację i omówicie aktualne potrzeby. 

Zdradźcie sobie wzajemnie swoje fantazje. Może czegoś zawsze chcieliście spróbować, ale nie mieliście ochoty tego zaproponować. Teraz jest czas. 

Do dzieła!

Patryk Obadowski

Ćwiczy na siłowni. Biega po górach. Pływa na basenie. Człowiek sport. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Pisanie o zdrowiu to jego kolejna pasja, którą postanowił uzewnętrznić na naszym blogu.

View all posts by Patryk Obadowski →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial