24 czerwca 2024

Problem z potencją? Sięgnij po zioła!

Problemy z potencją u mężczyzn

Nieustanny pośpiech, konieczność dostosowywania się do zmiennych trendów, ciągły stres, zła dieta, znikoma aktywność fizyczna. Brzmi znajomo? Niestety, powyższe czynniki obecne są w życiu zdecydowanej większości osób. Jeśli dodamy do nich upływ czasu oraz dolegliwości zdrowotne otrzymamy gotową receptę na problemy z potencją. Problemy, których z roku na rok doświadcza coraz większa liczba kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Jak sobie pomóc? Godnym polecenia rozwiązaniem jest sięgnięcie po w pełni naturalne napary w postaci herbaty i zioła na potencję. Czy wspomniane specyfiki są w stanie przynieść oczekiwane korzyści? A jeśli tak, to które z nich okażą się skuteczną bronią w walce z dolegliwościami ze strony potencji?

Jeśli sądzisz, że działanie ziołowych naparów sprowadza się wyłącznie do efektu placebo, to jesteś w dużym błędzie. W praktyce bowiem zioła od lat wykorzystywane są (zarówno w medycynie naturalnej, jak i konwencjonalnej) do leczenia różnego typu dolegliwości, w tym także kłopotów z potencją. Po które zioła na potencję sięgnąć?

Lubczyk

Lubczyk to znany afrodyzjak, który zawiera w swoim składzie liczne substancje odżywcze o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne. Mowa głównie o olejkach lotnych, fitosterolach, kwasach organicznych i kumarynie. To właśnie wspomniane składniki zwiększają ukrwienie narządów wewnętrznych. W praktyce oznacza to, że lubczyk wpływa na ludzki organizm w sposób pobudzający i rozluźniający, a tym samym przyczynia się do wzrostu odczuwanego pożądania.

Seksowny banan

Korzeń macy

Korzeń pieprzycy peruwiańskiej – czyli macy – od wieków stosowany jest w medycynie naturalnej jako skuteczny środek na problemy z potencją. Nie tylko odczuwalnie podnosi poziom libido (zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet) ale także ułatwia osiągnięcie erekcji i przyczynia się do zwiększenia ruchliwości plemników.

Mieszanka ziołowa Sagitte

Sagitte to mieszanka ziół służąca do przygotowywania leczniczych naparów do picia. W jej składzie znajdziemy zioła takie jak m.in. korzeń żeń – szenia, liść miłorzębu japońskiego, kwiat nagietka, pokrzywę, rutę zwyczajną, jak również inne, w pełni naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Napar Sagitte to świetny sposób na poprawę pracy organizmu, a także – a może przede wszystkim – problemy z potencją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial